MİSYON & VİZYON

Misyonumuz 

MEGA FOAM, çeşitli sektörlerde ve birçok farklı alanda kullanılan ürünleri, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin her türlü beklentisinin ötesinde geliştirdiği uygun fiyatlı ve yüksek kalitedeki ürünleriyle maksimum müşteri memnuniyeti yaratmayı benimsemiştir.

Vizyonumuz 

MEGA FOAM, sağlam temel üzerine oturttuğu altyapısı ile önce Türkiye’de, sonra dünyanın birçok ülkesinde farklılık yaratarak, çalışanlarıyla birlikte sektöründe KALİTEDE REFERANS olmayı hedeflemektedir. 

Vazgeçilmez Değerlerimiz;

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin en değerli varlıklarımız olduğu bilinciyle, onlara en kaliteli ürünleri “müşteriye özel hizmet” anlayışıyla sunmak, temel prensibimizdir.

Dürüstlük

Olmazsa olmaz değerlerimizin arasında yer alan dürüstlük anlayışımız, müşterilerimiz kadar takım arkadaşlarımız için de en duyarlı olduğumuz davranış biçimimizdir.

Yüksek Ürün Kalitesi

Üretim süreçlerinde son teknolojiyi kullanarak ve sürekli gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarımızla, kalite ve standartlarımızı en üst seviyede tutmaktayız.

Girişimcilik ve Liderlik

Yenilikçi yaklaşımımız ve cesur girişimlerimizle faaliyet gösterdiğimiz sektörde ve alanımızda öncü olmayı hedefliyoruz.

Takım Çalışması

En değerli kaynaklarımızdan biri olan takım arkadaşlarımızın, kendi konularının uzmanı olduklarını biliyor ve sürekli eğitimle bu liderliklerini sürekli iyileştirme yolundaki isteklerine destek veriyoruz.

Sosyal Sorumluluk Bilinci

Bireye, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.